Vizyon & Misyon

Vizyon

Müşteri memnuniyetini öncelik olarak benimseyen firmamızın temel hedefi, müşterilerimizin mutfağının en kıymetli parçası olmak ve onlara daima yeni, kaliteli, kullanışlı ve güvenilir ve en kısa zamanda ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Yenilikçi ve güvenilir ürünlerle müşteri odaklı bir yaklaşım sergileyen firmamız, kalite standartlarına sadık kalarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır.

"Mutfağınızın Ziyneti" olma vizyonuyla hareket eden firmamız, müşterilerinin mutfağına değer katarak, onların beklentilerini karşılamayı kendine misyon edinmiştir.

Misyon

Pırlanta Mutfak Ürünleri ailesi, kararlı adımlarla ilerleyen ve sürekli gelişmeyi hedefleyen bir firmadır.

"Mutfağınızın Ziyneti" ilkesi, şirketin misyonunu açıkça belirleyerek müşteri odaklı bir yaklaşım benimsediğimizi vurgular.

Tecrübeli kadromuz, sektördeki rekabet avantajımızı güçlendirmek ve değişen pazar şartlarına adapte olmak konusunda önemli bir rol oynamaktadır.

Kalite ve müşteri memnuniyetini öncelikli olarak ele alarak, uzun vadeli müşteri ilişkileri kurmayı amaçlıyoruz.

Şirket olarak ülkemize katkı sağlama ve istihdam yaratma amacıyla toplumsal sorumluluk anlayışıyla hareket ederek, sadece ticari bir kuruluş olmanın ötesinde genel ekonomik kalkınmaya da katkıda bulunma çabası içindeyiz.

Yeni Ürün Katalogumuz Çıktı, PDF Olarak İndirebilirsiniz.
Dilerseniz ürünlerimizle ilgili detaylı bilgiye kategorilerden erişebilirsiniz

Sayfa Başı